What's happening?

Ida – CDA 2013

Ida – CDA 2013

Oct. 25, 2013Denmark80 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Ida CDA


Polska 1962 rok. Anna jest w nowicjacie, została umieszczona w klasztorze jako sierota. Zanim przyjmie święcenia musi odwiedzić Wandę, jej jedyną krewną. Wanda mówi Annie, że jest Żydówką. Obie kobiety zaczynają podróż, która nie tylko ma pomóc odnaleźć tragiczną historię ich rodziny, ale i prawdę o tym, kim są. Obie zmagają się z życiem, ale tylko jednej się uda.


Gdzie zobaczę Ida


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ida” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Ida.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ida, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ida zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ida”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ida, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ida – CDA 2013
Ida – CDA 2013
Ida – CDA 2013
Ida – CDA 2013
Tytuł oryginału Ida
Ocena na IMDb 7.4 55,905 głosów
Ocena na TMDb 7.3 720 głosów

Reżyser

Obsada

Agata Trzebuchowska isAnna / Ida Lebenstein
Anna / Ida Lebenstein
Agata Kulesza isWanda Gruz
Wanda Gruz
Adam Szyszkowski isFeliks Skiba
Feliks Skiba
Jerzy Trela isSzymon Skiba
Szymon Skiba
Artur Janusiak isMilitia Man
Militia Man
Halina Skoczyńska isMother Superior
Mother Superior
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Niebo Istnieje… Naprawdę – CDA 2014
Mój tydzień z Marilyn – CDA 2011
Wielki Mike – CDA 2009
Exodus: Bogowie i królowie – CDA 2014
Gwiazd naszych wina – CDA 2014
Zielony Rycerz. Green Knight – CDA 2021
All for Her – CDA 2021
Obiecująca. Młoda. Kobieta. – CDA 2020
Pięćdziesiąt twarzy Greya – CDA 2015
Evangelion: 3.33 (Nie) możesz powtórzyć. – CDA 2012
Creation – CDA 2009
Tylko Ciebie chcę – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published