What's happening?

Lot z przygodami – CDA 2017

Lot z przygodami – CDA 2017

Sep. 01, 2017USA88 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Lot z przygodami CDA


Przyjaciółki Kate i Meg mieszkają w Seattle. Kate jest nauczycielką w liceum, Meg zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Kobiety często spędzają wieczory przy butelce wina, oglądając komedie romantyczne. Zaczynają zdawać sobie sprawę, że potrzebują zmian. Wkrótce poznają przystojnego Ryana, który niszcząco wpłynie na ich przyjaźń. Okazuje się, że Kate i Meg są zdolne do rzeczy, o które nigdy by się nie podejrzewały.


Gdzie zobaczę Lot z przygodami


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Lot z przygodami” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Layover.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Lot z przygodami, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Lot z przygodami zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Lot z przygodami”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Lot z przygodami, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Lot z przygodami – CDA 2017
Lot z przygodami – CDA 2017
Lot z przygodami – CDA 2017
Lot z przygodami – CDA 2017
Lot z przygodami – CDA 2017
Tytuł oryginału The Layover
Ocena na IMDb 4.8 14,200 głosów
Ocena na TMDb 5.3 565 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

La Leyenda de las Momias de Guanajuato – CDA 2014
Emma. – CDA 2020
Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu – CDA 2009
Na własne ryzyko – CDA 2012
Kapitan Majtas: Megaodjazdka – CDA 2020
Najdłuższa podróż – CDA 2015
Pan Popper i jego pingwiny – CDA 2011
Mój przyjaciel szpieg – CDA 2020
Ciemniejsza strona Greya – CDA 2017
Dora i Miasto Złota – CDA 2019
Młodzi Tytani: Akcja! Film – CDA 2018
Jumanji: Następny poziom – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published