What's happening?

[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014

[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014

Oct. 31, 2014Spain95 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film [REC] 4: Apokalipsa CDA


„[REC] 4: Apokalipsa” to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem. Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.


Gdzie zobaczę [REC] 4: Apokalipsa


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „[REC] 4: Apokalipsa” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi [REC] 4: Apocalipsis.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę [REC] 4: Apokalipsa, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film [REC] 4: Apokalipsa zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “[REC] 4: Apokalipsa”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. [REC] 4: Apokalipsa, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014
[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014
[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014
[REC] 4: Apokalipsa – CDA 2014
Tytuł oryginału [REC] 4: Apocalipsis
Ocena na IMDb 5.3 17,360 głosów
Ocena na TMDb 5.6 819 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Czwarty Stopień – CDA 2009
Eskorta – CDA 2018
Cybernatural – CDA 2015
Dorwać Gringo – CDA 2012
Co kryje się pod powierzchnią – CDA 2020
Świat w Płomieniach – CDA 2013
Czarna wyspa – CDA 2021
Careful What You Wish For – CDA 2015
Intruzi – CDA 2011
Niepowstrzymany – CDA 2010
Dom bardzo nawiedzony 2 – CDA 2014
El robo del siglo – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published