What's happening?

Tamte dni, tamte noce – CDA 2017

Tamte dni, tamte noce – CDA 2017

Sep. 01, 2017France132 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Tamte dni, tamte noce CDA


Północne Włochy, lato 1983 roku. Elio Perlman, błyskotliwy siedemnastolatek o amerykańsko-włoskim pochodzeniu, spędza wakacje w XVII-wiecznej willi, komponując i grając muzykę klasyczną, czytając i flirtując ze swą przyjaciółką – Marzią. Cieszy go każda chwila spędzona w willi, zwłaszcza że za kompana ma swego ojca, szanowanego profesora specjalizującego się w greko-romańskiej kulturze, oraz matkę Annellę, tłumaczkę, która uczy chłopaka rozkoszować się kulturą i przyrodą Włoch. Obycie i wykształcenie oraz talent Elia sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z dorosłym, w pełni ukształtowanym mężczyzną, a jednak wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć – zwłaszcza w obcej mu dotąd dziedzinie – miłości. Pewnego dnia do willi przybywa Oliver, młody amerykański stypendysta, pracujący z ojcem Elia nad swym doktoratem. W porażająco pięknych krajobrazach spalonej słońcem Italii Elio i Oliver odkrywają odurzającą siłę wzajemnego przyciągania. To lato zapamiętają na zawsze.


Gdzie zobaczę Tamte dni, tamte noce


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Tamte dni, tamte noce” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Call Me by Your Name.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Tamte dni, tamte noce, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Tamte dni, tamte noce zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Tamte dni, tamte noce”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Tamte dni, tamte noce, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tamte dni, tamte noce – CDA 2017
Tytuł oryginału Call Me by Your Name
Ocena na IMDb 7.9 238,742 głosów
Ocena na TMDb 8.3 9,548 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Życie Pi – CDA 2012
Zanim odejdą wody – CDA 2010
Antychryst – CDA 2009
Diabeł wcielony – CDA 2020
El patrón, radiografía de un crimen – CDA 2014
Honey 3 – CDA 2016
Climax – CDA 2018
Moja miłość – CDA 2016
Kobieta na skraju dojrzałości – CDA 2011
Na noże – CDA 2019
Matka – CDA 2009
The Souvenir Part II – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published